|
  بخش ترافیک بخش روشناییماژول چراغ راهنمایی LED

چراغ راهنمایی کامل LED

فانوس چراغ راهنمایی

شمارنده معکوس ترافیکیLED

چراغ راهنمایی خورشیدی LED

چراغ روشنایی سولار LED Solar Light

روشنایی LED ال ای دی


 کلمات مرتبط

تگ های مرتبط :

چراغ ,خورشیدی ,LED, سولار ,چراغ , چراغ سولار , چراغ ال ای دی , چراغ روشنایی, روشنایی, روشنایی سولار, سولار روشنایی, چراغ الایدی , چراغ led  سولار , چراغ ال ای دی سولار , چراغ سولار ال ای دی , چراغ سولار روشنایی الایدی,چراغ الایدی , چراغ ال ای دی , چراغ روشنایی , چراغ سولار LED ,  چراغ سولار , چراغ خورشیدی,چراغ Solar , روشنایی solar , چراغ روشنایی Solar , روشنایی solar  چراغ, چراغ solar روشنایی ,led solar


» محصولات » چراغ روشنایی سولار LED Solar Light
 چراغ خورشیدی ال ای دی - سولار LED SOLAR LIGHT 

محصولات روشنایی خورشیدی با توجه به بالا رفتن هزینه انرژی های فسیلی و برق دارای مجبوبیت فراوان می باشد این محصولات با استفاده از نورخورشید و صفحات خورشیدی (سولار ) انرژی را به شکل الکتریسیته در آورده و در باتری خود ذخیره می کند .

اما این دانش برای روشن نگاه داشتن چراغ برای 24 ساعت شبانه روز کافی نیست و این امر با اضافه شدن چراغ LED  کم مصرف و تجهیزات الکترونیکی شرکت مهندسی آلتون رای قابل دسترس خواهد شد.

شرکت مهندسی آلتون رای با توجه به تجربه کافی در زمینه چراغ های راهنمایی LED  و چراغ راهنمایی خورشیدی LED    و پروژکتورهای کم مصرف LED  هم اکنون اقدام به تولید چراغ خورشیدی LED - سولار  نموده است

چراغ  روشنایی خورشیدی LED شامل تمامی محصولات چراغ راهنمایی LED  ، چراغ روشنایی LED ، چراغ روشنایی سقفیLED ، چراغ روشنایی مهتابی LED ، پروژکتور LED می باشد که توانایی کار با صفحات خورشیدی ( سولار ) را دارا می باشند .

هم اکنون چراغ روشنایی خورشیدی LED  در تمام مناطق جغرافیایی ایران قابل نصب و راه اندازی می باشد . چراغ خورشیدی LED  بعلت عدم نیاز به سیم کشی و نصب راحت می تواند گزینه مناسبی برای روشنایی مکانهایی باشد که نمی توان برق به آن رساند .

چراغ خورشیدی LED  برای جاده های برون شهری و حتی درون شهری بعلت سهولت نصب گزینه مناسبی  می باشد.

لازم بذکر مجدد است که تمامی محصولات روشنایی  LED و محصولات راهنمایی LED شرکت مهندسی آلتون رای قابلیت استفاده از انرژی خورشیدی را داراست.

 

پروژکتور ال ای دی 50 وات  ( نورافکن ال ای دی 50 وات)
پروژکتور ال ای دی 50 وات ( نورافکن ال ای دی 50 وات)

پروژکتور LED مدل LL50W - نورافکن LED مدل LL50W با بدنه آلومنیومی مستحکم و میزان روشنایی 000/4 لومن گزینه ای مناسب جهت پروژکتورهای پر مصرف می باشد این پروژکتور دارای طول عمر 000/50 ساعت بوده و با ولتاژ ورودی 85 تا 260VAC کار میکند . وزن تقریبی این پروژکتور 3.8 کیلوگرم است  و ضریب پاور فکتور بالاتر از 0.9  می باشد .این محصول دارای یکسال گارانتی تعویض است .


اطلاعات بیشتر
چراغ  دکل LED
چراغ دکل LED

با وجود ساختمانها و آنتن های مرتفع و در جهت ایمن سازی آنها ، چراغ دکل LED  تولید شده است . این محصول با توجه به طول عمر و کارایی بالا نیاز به تعویض و رفع عیب این مجموعه را به حداقل رسانده است . قابلیت استفاده چراغ LED  دکل از صفحات خورشیدی ( عدم نیاز به برق شهری ) و همچنین فتوسل برای زمان روشن و خاموش شدن بصورت اتوماتیک از دیگر مزایای این سیستم می باشد. چراغ دکل LED ضمن کاهش توان مصرفی تا 8 وات امکان ایجاد حداقل شدت نور 400candle را فراهم می نماید . لامپ دکل LED به شکلی طراحی شده است که به راحتی قابل نصب در سرپیچهای موجود می باشد . لامپ دکل LED در مدلهای 50 ، 100 و 150 عدد LED قابل ارائه می باشد . LED های استفاده شده در چراغ دکل LED از نوع Hight Bright با زاوایه تابش 180 درجه می باشد.

چراغ دکل ال ای دی قابلیت کار با صفحات خورشیدی (سولار ) را نیز دارد ، تصاویری از چراغ دکل خورشیدی نصب شده بر روی دکل

 
چراغ دکل LED  خورشیدی چراغ دکل ال ای دی خورشیدی سولارچراغ دکل با صفحات سولار خورشیدی


اطلاعات بیشتر
چراغ LED  سقفی
چراغ LED سقفی

چراغ سقفی LED   قابلیت نصب بر روی سطوح همچون سقف ، دیوار و سطوح مشابه را دارد. چراغ سقفی LED  در رنگ های آبی ، سبز ، زرد ، قرمز و ترکیب رنگ به دلخواه مشتری قابل تولید می باشد .از مزایای چراغ سقفی LED  می توان به مصرف کم انرژی ، عدم تولید حرارت ، تنوع رنگ زیاد و همچنین نورپردازی زیبا بوسیله آن اشاره کرد.


اطلاعات بیشتر
پروژکتور LED - مدل LLA6W
پروژکتور LED - مدل LLA6W

پروژکتور LED  مدل LLA6W  داراری شش عدد LED یک وات با میزان مصرف 8W می باشد . امروزه استفاده از چراغهای LED به دلیل کاهش مصرف انرژی و نوردهی مناسب در جهان رو به افزایش می باشد . از دیگر خصوصیات این نوع چراغها می توان به عمر بالای آنها و همچنین تولید گرمای کمتر نسبت به چراغهای معمولی اشاره کرد . قابلیت استفاده از انرژی خورشید بعنوان بک منبع پاک باعث شده این محصول از نظر اقتصادی بسیار با صرفه بوده و با ایجاد آلودگی کمتر بدلیل استفاده از انرژی خورشید در حفظ محیط زیست سهیم باشد .


اطلاعات بیشتر
پروژکتور LED مدل LLB6W
پروژکتور LED مدل LLB6W

پروژکتور LED  مدل LLB6W دارای 105 عدد LED  با شدت نور 6000mcd  و میزان مصرف 8W می باشد .امروزه استفاده از پروژکتور LED  به دلیل کاهش مصرف انرژی ( پروژکتور LED فوق کم مصرف )  و نوردهی مناسب  افزایش یافته است .از دیگر خصوصیات این نوع چراغها می توان به عمر بالای آنها و همچنین تولید گرمای کمتر نسبت به چراغهای معمولی اشاره کرد. پروژکتور LED  با توجه به قابلیت استفاده از انرژی خورشید و عدم نیاز به تعمیر در زمان کوتاه ، دارای صرفه اقتصادی فراوان می باشد .


اطلاعات بیشتر
پروژکتور LED مدل 18 وات LL18W
پروژکتور LED مدل 18 وات LL18W

پروژکتور LED  کم مصرف با میزان روشنایی 900 لومن و مصرف 22 وات جایگزین مناسبی برای پروژکتورهای پرمصرف و کم بازده موجود در بازار می باشد . پروژکتور LED  در رنگهای متنوع و به سلیقه مشتری تولید  و برای نور پردازی کلیه مکانها از جمله معابر ، ساختمانها و ... قابل استفاده می باشد . پروژکتور LED  قابلیت استفاده از انرژی خورشید بعنوان یک منبع پاک انرژی را دارا بوده  و بدون نیاز به برق و کابل کشی به راحتی قابل نصب می باشد. امروزه با توجه به ارزش بالای انرژی و به منظور کاهش مصرف ، استفاده از این نوع پروژکتورهای LED  در جهان رو به افزایش می باشد. این نوع پروژکتورهای LED  با کمترین میزان مصرف انرژی ، بیشترین نور ممکن را تولید می کنند ، همچنین استفاده از این نوع پروژکتورLED  در کاهش آلودگی محیط زیست نقش مهمی دارد. نکته قابل توجه در مورد پروژکتور LED عمر بالای آنهاست که در مقایسه با چراغهای معمولی چندین برابر می باشد.

LED Projector 18W LL18W English  LANGUAGE

LED Projektör 18W LL18W  Turkish  LANGUAGE


اطلاعات بیشتر

 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام

 دریافت لیست قیمت

لیست قیمت

 دریافت لیست قیمت محصولات

 


 محصولات شرکت آلتون رای

محصولات ال ای دی LED

چراغ راهنمایی خورشیدی LED

چراغ راهنمایی خورشیدی

چراغ روشنایی خورشیدی LED  با صفحات سولار

چراغ LED سولار

پروژکتور رنگی LED ال ای دی

پروژکتور LED سولار

تجهیزات روشنایی LED  شرکت مهندسی آلتون رای

تجهیزات روشنایی LED

چراغ دکل LED led الایدی

چراغ دکل LED  سولار

چراغ راهنمایی و رانندگی LED ال ای دی

تجهیزات ترافیکی  LED

چراغ روشنایی ال ای دی طرح درسا

چراغ LED سقفی   توکار

پروژکتور ال ای دی 50 وات  LED

پروژکتورال ای دی 50 وات

شمارنده معکوس ترافیکی LED ال ای دی

شمارنده ترافیکی    LED 

چراغ راهنمایی سولار LED ال ای دی

چراغ چشمک زن خورشیدی


 ابزار
تماس با ما
مشتریان
تبادل لینک
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده

Monitor link